Kuzey Global Grubu Küresel Salgına Rağmen Projelerini Devam Ediyor

Kuzey Global Grubu dünya genelinde yaşanan koronavirüs salgınına rağmen ticari faaliyetlerine son sürat devam ediyor. Kuzey Global Grubu CEO'su Muhammed Alpdündar hedeflerinin Avrupa piyasa olduğunu belirtti.

 

Dünya genelinde koronavirüs salgınına bağlı olarak yaşanan krizi fırsata çevirmeye çalışan birçok firma gibi Kuzey Global Grubu da hedeflerini büyüterek Avrupa piyasalarına açılmaya başladı. Kuzey Global Grubu CEO'su Trabzonlu iş insanı Muhammed Alpdünadar haberibul.com sitesine yaptığı açıklamalarla Kuzey Global Grubunun hedeflerinden bahsetti.

Kuzey Global CEO'su Muhammed Alpdündar: Dünyada yaşanan koronavirüs salgını insanların hayatlarını değiştirdiği gibi firmaların da işleyiş şekillerini değiştirdi. Biz de Kuzey Global Grubu olarak pandemi döneminin hemen başında ülkenin ihtiyaçları doğrultusunda tekstil ve medikal gücümüz birleştirerek, maske, tulum, eldiven ve dezenfektan ürünleri üretip, devletimizle organize bir şekilde yurt dışında birçok ülkeye gönderdik. Biz Kuzey Global Grubu olarak üretici ile vatandaş arasında köprü oluyoruz. Vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda hemen çalışmalara başlıyoruz. Firma olarak bütün ihtiyaçlara interaktif olarak kendimizi hazırlayıp cevap verebiliyoruz.

İHTİYAÇLARA CEVAP VERİYORUZ

Kuzey Global Grubu CEO'su Alpdündar: Dünya genelinde yaşanan koronavirüs salgınından sonra insanların ihtiyaçları değişmeye başladı. Önceden yurtdışında yaşayan gurbetçi vatandaşlarımız tatil yörelerindeki otelleri tercih ederken, geçtiğimiz yaz ise müstakil kiralık vilları tercih etmeye başladı. Biz de firma olarak vatandaşın değişen tatil tercihlerine göre yeni pozisyon alıp, Antalya'nın Korkuteli ilçesinde Villa Tower projemizi gelecek yaz için hayata geçirmeye hazırlanıyoruz. Burada Almanya'dan, Avusturya'dan Fransa'dan tatile gelecek gurbetçi vatandaşlarımıza ev ortamında, koronavirüs salgınının olumsuz etkilerinden kurtulmuş bir şekilde tatil yapabilmelerini sağlayacağız."

Kuzey Global Grubu'nun Antalya Korkuteli Villa Tower projesi

İHTİYACA GÖRE DÖNÜŞECEĞİZ

Kuzey Global Grubu CEO'su Muhammed Alpdündar, sözlerine şöyle devam etti: Biz firma olarak üreterek, üretileni ulaştırarak, ihtiyaçlara göre değişerek, dönüşerek interaktif olarak vatandaşlarımıza hizmet vererek, ülke ekonomisine katkı yapmaya devam edeceğiz. Yaşanan koronavirüs salgını, bize ülke içinde ve dünya genelinde yaşanabilecek sıkıntılara ve zorluklara karşı, ne kadar hızlı uyum sağlayabilirsek krizleri o kadar çok fırsata geçirebileceğimizi bize öğretti. Biz bu süreçte elde ettiğimiz tecrübe ile Kuzey Global Grubu olarak yarından çok daha umutluyuz ve çok daha kararlıyız.