Trabzonspor Bakasetas ve Yunus Mallı'yı KAP'a Bildirdi! Bakasetas Özel Uçakla Trabzon'a Geldi

Trabzonspor Alanyaspor'un yıldızı Bakasetas'ı ve Milli yıldız Yunus Mallığı KAP'a bildirdi.

Trabzonspor Bakasetas ve Yunus Mallı'yı KAP'a Bildirdi! Bakasetas Özel Uçakla Trabzon'a Geldi
 

Devre arası transfer döneminin bitimine az bir süre kala harekete geçen Trabzonspor, gece saatlerinde 2 transferi Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP)'a bildirdi. Bordo-mavililer, Alanyaspor Yunan yıldız Anastasios Bakasetas'ı ise gece saatlerinde Trabzon'a getiridi. Milli yıldız Yunus Mallı ile de resmi görüşmelere başlandı.

Trabzonspor, transferin son günlerinde çalışmalarını hızlandırdı. Teknik Direktör Abdullah Avcı'nın isteği üzerine Aytemiz Alanyaspor'un orta saha oyuncusu Anastasios Bakasetas'ı gündemine alan bordo-mavililer kulübüyle ve oyuncuyla vardığı anlaşma sonrası Yunan oyuncuyu Trabzon'a getirdi.

Bakasetas Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ile Trabzon'a geldi
Bakasetas Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ile Trabzon'a geldi

BAKASETAS ÖZEL UÇAKLA GELDİ

Özel uçak ile sabah saat 00:06'da başkan Ahmet Ağaoğlu ile birlikte Trabzon'a gelen oyuncu Mehmet Ali Yılmaz Tesislerine geçti. 27 yaşındaki futbolcu, sağlık kontrollerinin ardından resmi sözleşmeye imza atması beklenirken, yeni takımıyla da bugün ilk antrenmanına çıkacağı ifade edildi.Trabzonspor Anastasios Bakasetas ve Yunus Mallı'nın transferleri konusunda görüşmelere başladığını Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP)'a bildirdi.

Bakasetas Trabzon'a geldi

 

YUNUS MALLI 2,5 YIL İMZALAYACAK

Bordo Mavililerin bedelsiz olarak Wolfsburg'dan kadrosuna kattığı Gümüşhaneli Yunus Mallı Trabzonspor'a 2,5 + 1 yıl opsiyonlu imza atacak.

Trabzonspor'un Wolfsburg'dan transfer ettiği Yunus Mallı
Trabzonspor'un Wolfsburg'dan transfer ettiği Yunus Mallı

SÖZLEŞME DETAYLARI DA BELLİ OLDU
Trabzonspor'dan yarım sezonluk 500 bin Euro kazanacak olan gurbetçi futbolcunun net maaşı ise 1 milyon Euro olacak. Oyuncunun sözleşmesinde 200 bin Euro'ya kadar uzanan performans bonusları da bulunuyor.

BUGÜN GELİYOR
Türkiye saatine göre 13.00'da Almanya'dan İstanbul'a hareket edecek olan oyuncu daha sonra Trabzon'a gelecek.