Trabzonspor'da Sular Durulmuyor! Ağaoğlu: "Kadro Dışı İstemesinler!"

Trabzonspor'da kendi sahasında Galatasaray'a 2-0 yenilmesinin yankıları sürüyor. Trabzonspor Başkan Ahmet Ağaoğlu, Abdullah Avcı'nın kadro dışı isteğine karşı çıkarak "abartmasınlar" ifadelerini kullandı.

 

Trabzonspor takımında Ünal Karaman sonrası sular durulmuyor. Ziraat Türkiye Kupası'ında Adana Demirspor elendikte sonra Bilal Başacıkoğlu, Steve Plaza ve Foussen Diabate kadro dışı kaldı. Dün akşam Trabzonspor'un kendi sahasında Galatasaray'a 2-0 yenilmesinin ardından teknik direktör Abdullah Avcı'nın çok sinirlendiği iki oyuncuyu daha kadro dışı bırakmak istediği ama Ahmet Ağaoğlu'nun bu teklife karşı çıktığı konuşmalar sosyal medyaya düştü. Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Trabzon'dan özel uçakla İstanbul'a giderken uçak içinde, teknik kadronun kadro dışı isteği ile alakalı konuştuğu gözlemlendi. Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı'nın bu konuşmalara nasıl bir cevap vereceği büyük merak konusu. Sosyal medyada Abdullah Avcı bu konuşmaları duyduktan sonra istifa etmesi gerektiğini söyleyen taraftar sayısı hiç az değil!

İşte Ahmet Ağaoğlu'nun Sosyal Medyaya düşen skandal sözlerin videosu; 📥📥

https://youtu.be/OHRxWdw8uXw

Ahmet Ağaoğlu uçakta konuşma yaptığı andan bir fotoğraf

ÜNAL KARAMAN SONRASI TUFAN!

Ünal Karaman'ın yerine teknik direktörlük koltuğuna oturan Hüseyin Çimşir, şampiyonluğun kaybedilmesinden sonra istifa edip görevinden ayrıldı. Sezon başında Hüseyin Cimşir'in yerine yardımcısı Eddie Newton getirildi. Ama Eddie Newton'un 8 maçta 7 puan toplayınca görevine son verildi. Trabzonspor Yönetimi bu sefer sezon başı dirsek teması kurduğu Abdullah Avcı ismine yöneldi. Trabzonspor, Abdullah Avcı ile çıktığı çıktığı 7 maçta 4 galibiyet, 2 beraberli ve 1 yenilgi aldı. Ama Ziraat Türkiye Kupası'ında Adana Demirspor elendikte sonra Bilal Başacıkoğlu, Steve Plaz ve Foussen Diabat kadro dışı kaldı. Dün akşam Trabzonspor'un kendi sahasında Galatasaray'a 2-0 yenilmesinin ardından Abdullah Avcı'nın çok sinirlendiği iki oyuncuyu daha kadro dışı bırakmak istediği ama Ahmet Ağaoğlu'nun bu teklife karşı çıktığı konuşmalar sosyal medyaya düştü.