Fenerbahçe Teknik Direktör Değişikliğine Hazırlanıyor

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut için Başakşehir maçının son fırsat olduğu konuşuluyor. Başakşehir maçında yaşanacak puan kaybıda Fenerbahçe yönetiminin listesine aldığı Aykut Kocaman, Ünal Karaman ve yabancı teknik direktör olarak Luicen Favre iletişime geçeceği öğrenildi.

 

Haberibul.com sitesinin haberine göre sarı lacivertli takımın bu karşılaşmada puan kaybı yaşaması halinde Bulut'un görevine son verilecek, yerine getirilmek istenen hoca ise şimdiden belli.

Fenerbahçe Yönetimi, son 4 lig maçında alınan 3 yenilgi sonrası teknik direktör Erol Bulut için kazan kaldırdı.Yöneticilerin, başkan Ali Koç'un şimdilik arkasında durduğu Bulut'un gönderilmesini istediği yerine ise Lucien Favre'nin takımın başına geçmesini teklif ettiği öğrenildi.

BAŞKAN ALİ KOÇ YALNIZ KALDI…

Bulut'un gönderilmesini neredeyse yönetimin tamamı talep ederken, Ali Koç ise Erol Bulut'u ani bir kararla göndermek istemiyor. Koç, hafta içi oynanacak Başakşehir maçını bekliyor.

FAVRE'Yİ KAÇIRMAYALIM ÖNERİSİ

Yönetimin Borussia Dortmund'dan ayrılan Favre için Koç'a baskı yaptığı ve 'Favre boştayken takımın başına getirelim. Bulut'u göndermekte gecikirsek elden kaçabilir' dediği belirlendi.

BAŞAKŞEHİR KADER MAÇI

Çarşamba günü oynanacak olan Başakşehir maçının Bulut'un kader maçı olacağı konuşuluyor.

ÖNCELİK YABANCI HOCA

Erol Bulut'un yerine başkan Ali Koç'a Lucien Favre'yi öneren F.Bahçe yönetimi yola yabancı bir hoca ile devam etmek istiyor.

Olası bir puan kaybında başkan Ali Koç'un da Bulut'un arkasında durmayacağı konuşuluyor. Yönetim, Favre ile temasa geçmek için Koç'un onayını bekliyor.

YERLİ İSİMLER AYKUT KOCAMAN VE ÜNAL KARAMAN 

Fenerbahçe'de yaşanacak olası  teknik direktör değişiminde masada, Fenerbahçe'ni eski futbolcusu ve teknik direktörü olan Aykut Kocaman ve Trabzonspor'da 1.5 sezon üst düzey performan sergileyerek takıma genç futbolcular kazandıra Ünal Karaman’ın isimleri olduğu ifade edildi.

Aykut Kocaman