Fenerbahçe'nin Mesut Özil Transferine Tepkiler Gelmeye Başladı!

Türk asıllı Alman milli futbolcu Mesut Özil'in Fenerbahçe'ye transferi ile alakalı gündeme düşen bomba bir video sosyal medyada taraftarlar arasında gündem oldu.

 

Sosyal Medyada geçtiğimiz sezon Trabzonspor'un yaptığı Obi Mikel ve Sturridge transferine Berat Albayrak'ın etkisini sosyal medya üstünden en çok konuşulan konuların arasında olduğu, hatta Fenerbahçe'nin Başkanı Ali Koç'un Fenerbahçe sitesi üstünden “Damat Trabzonspor'u şampiyon yapacak iddiaları” gündeme taşımıştı. Bu gün ortaya çıkan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Mesut Özil görüntüleri üstünden, Trabzonspor ve Galatasaray taraftarları sosyal medya üstünden Mesut Özil'in transferinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın etkisini konuşuyor. Ali Koç'a geçen sezon yaptığı “Damat Trabzonspor'u şampiyon yapacak." sözleri hatırlatılıyor.

MEDYA KONUŞMUYOR!

Geçen sezon Fenerbahç Başkanı Ali Koç'un Trabzonspor'un hakkında yaptığı mesnetsiz ve temelsiz iddialarını gündemden düşürmeyen medya, Mesut Özil transferinin parası kimler tarafından nasıl karşılandığı konusunda konuşmuyorlar. Yaşanan süreçle alakalı sadece Mesut Özil güzellemesi yapan medya verilen bu fotoğraflar ve videolar karşısında sessiz kalmaya devam ediyor. Fenerbahçe başkanı Ali Koç, Mesut Özil, Rıdvan Dilmen ve Acun Ilıcalı ile beraber Beştepe'ye yaptığı ziyaret sonrası gündeme gelen Mesut Özil transferi sonrası bazı taraftarlar "hangi parayla?" sorusunun cevabını arıyor. Bir Televizyin yayınında şu ifadeleri kullanan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'e ise şuana kadar yanıt verebilen bulunmadı.

Fenerbahçeli Rıdvan Dilmen, Fenerbahçeli Acun Ilıcalı, Fenerbahçe'ye transfer olan Mesut Özil ve Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan
Fenerbahçeli Rıdvan Dilmen, Fenerbahçeli Acun Ilıcalı, Fenerbahçe'ye transfer olan Mesut Özil ve Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan

GALATASARAY BAŞKANI MUSTAFA CENGİZ'DEN SERT İFADELER!

Mustafa Cengiz'in sozleri; "Kulüpler birliği toplantısında dile getiriyorum sadece iki kulüp limit olarak artıda biri ben biri Trabzonspor. Bu transferler nasıl yapılıyor diyorum yanımdalar sesleri çıkmıyor"