Abdullah Avcı ve Ahmet Ağaoğlu Edin Visca Transferi İçin Harekete Geçti!

Trabzonspor'da Yunus Mallı'nın transferinin yatmasından sonra, Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Edin Visca transferi için bizzat devreye girmeye karar verdi.

 

Hem oyuncunun kariyerinde çok önemli bir yeri olduğu için Visca üstündeki etkisi, hem de uzun yıllar görev yaptığı Başakşehir'de Başkan Göksel Gümüşdağ'la olan yakınlığı nedeniyle ağırlığını koyması durumunda Visca'nın Trabzonspor'a transferinin önünün açılacağı belirtiliyor.

Trabzonspor, Fenerbahçe'nin transferi için büyük çaba harcadığı Edin Visca için devreye giriyor... Teknik Direktör Abdullah Avcı bu transfer için bizzat devreye giriyor.
 

MALLI OLMADI ROTA VİSCA

Trabzonspor Teknik Direktörü Abdullah Avcı, Yunus Mallı’nın transferinin yatması durumunda Abdülkadir Ömür’ü 10 numara oynatacağını Ahmet Ağaoğlu’na iletti… Yunus Mallı'ya verilecek rakama Edin Visca’yı alabileceklerini söyledi. Eğer Yunus için ayrılan rakamı Visca’ya vermeyi kabul ederlerse Başakşehir yönetimiyle kendisinin Türk futboluna kazandırdığı Boşnak oyuncuyla bir görüşme yapmak istediğini söyledi. Ayrıca Visca’nın ikna edilmesi konusunda Göksel Gümüşdağ’la da bir ön görüşme yapabileceğini söyledi.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu da Abdullah Avcı'ya bu konuda kendisine her türlü desteği vereceklerini söyledi.