CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar CHP Neden İstifa Etti! Konuşulan Özel Neden Ne?

CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar, Twitter’dan yaptığı açıklamada, partisinden istifa ettiğini duyurdu.

CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar CHP Neden İstifa Etti! Konuşulan Özel Neden Ne?

CHP’de bir milletvekili daha istifa ettiğini açıkladı.
 

Denizli Milletvekili Teoman Sancar, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Cumhuriyet Halk Partisi üyeliğinden istifa ettiğimi kamuoyunun bilgisine saygılarımla sunarım” dedi. Sancar, açıklamasında istifanın gerekçesine değinmedi. Muharrem İnce'nin partisine katılmak için değil de özel nedenden dolayı istifa ettiği belirtildi. 

CHP Denizli Milletvekili Teoman Sancar'ın istifa mektubu

ÖZEL NEDEN İSTİFASI!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bizzat Teoman Sancar'ı arayak istifasını istediği öğrenildi. Bu istifa baskısının altında cinsel olarak yaşanan çarpık ilişkiler olduğu iddia edildi. Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada CHP'nin bu skandalın altından kalkamayacağını iddia etti.

CHP’den istifa eden Denizli Milletvekili Teoman Sancar, sessizliğini bozdu

İstanbul Ataşehir- Bodrum ve Kuşadası üçgeninde yolsuzluk, tecavüz, eşcinsellik ve danışmanıyla ilgili iddialar, kaset söylentileri konusundaki sorularına “Komplo var, bu komployu da biz bozacağız” diyen Milletvekili Sancar şöyle konuştu:

İftira atıyorlar

Sizin aktardığınız tecavüz, İstanbul Ataşehir, Bodrum Kuşadası üçgeni yolsuzluk iddiaları… Eşcinsellik iddiaları… Bunların hepsini duydum, takip ediyorum. Danışmanımın adını, ahlaksızca ve adi bir şekilde karıştırıyorlar, iftira atıyorlar…
Ne oldu da Melih Gökçek çıktı bu işlerin içinden, kendini ortaya attı… Bunu insanlar biraz düşünmeli. Evet, Kaset var diye, baskı oluşturuldu… Gerekli yerlere şikayetimi yaptım… Her türlü iftiraya, ayrı ayrı belgeleriyle cevap vereceğim…  Komplo var, bu komployu bozacak olan da benim…
Bir kaset falan ortaya çıkarsa, çıktığında da tüm bu ahlaksızca saldırılara karşı, en kısa zaman içinde öyle yazılı açıklama yaparak da değil, medyanın karşısına çıkıp tek tek cevap vereceğim.”

Teoman Sancar