Trabzonspor'un Kripto Parası TRA'nın Yükselişi Durdurulamıyor!

Socios uygulamasında 8TL üzerinden ön satışa çıkan TRA taraftar parası Chiliz borsasında işleme başladı ve yüzde 450 civarında bir artış yakaladı. Bu gün gösterdiği yükselişle birlikte 47.67 ₺ seviyesine çıkarak rekor kırdı. Böylece Trabzonspor'un kripto parası TRA yatırımcılarına kazandırdı.

 

Dünyaca ünlü pek çok spor kulübünün kripto paralarını piyasaya sürerek taraftar kitlesinin dikkatini çeken Socios platformu bugün itibariyle Trabzonspor’u da renklerine bağladı. TRA kripto parası pazara yükselişle girip yatırımcısına % 450 kar sağladı.

TRA kripto parası nedir?

Socios platformu asıl olarak Chiliz ya da CHZ kripto parasının sahibi. Pek çok borsada işlem gören bu para birimi ile Socios uygulamasında kulüplerin kripto parasını satın alabiliyorsunuz. Yine Chiliz borsasına giderek kripto paralar alabilirsiniz. Taraftar kripto paraları sadece Socios platformundan elde edilebiliyor. Bu sayede Socios; kripto piyasasında önemli bir hacmi elinde tutuyor.

Socios uygulamasını indirip Trabzonspor'un kripto parası TRA satın alabilirsiniz. Link için tıklayın 📥📥

https://www.socios.com/tr/trabzonspor/

Daha önce Galatasaray da kendi kripto parası ile Socios platformuna giriş yapmıştı. Bugün itibariyle Trabzonspor kulübümüz de TRA adıyla Chiliz borsasında işlem görmeye başladı.

Geçtiğimiz ay 8TL başlangıç fiyatıyla Socios uygulamasında ön satışa çıkan 625 bin adet TRA kısa sürede 5 milyon TL toplamıştı. Bugün itibariyle de Chiliz borsasında işleme başladı ve 12TL seviyesine kadar çıktı. TRA bu gün yaptığı çıkışla rekor seviyeyi yakaladı  TRA yaptığı %450 yükselişle  47.67₺ seviyelerine çıkarak rekor kırdı. Yani pik seviyeyi yakalayabilenler yüzde 150 civarında bir kar elde etmiş oldu.

Günlük artış oranı

TRA NE İŞE YARAR?

Sahip olduğunuz TRA paraları ile Socios mobil uygulamasından çeşitli takım aktivitelerine katılabilirsiniz. Kulüp bazı kararlar için anket açarak sorular soracak. TRA harcayarak ankette oy kullanabileceksiniz. Böylece sahip olduğunuz paraları kulübün kararlarında söz sahibi olmak için değerlendirebilirsiniz.

Bugünlerde global piyasalara paralel olarak oldukça kırılgan hale gelen Bitcoin nedeniyle altcoinlere dikkat etmekte fayda var. Bu bakımdan daha sakin bir dönemde TRA kripto parası alınabilir.